ورود و ثبت نام

حسن ختام برای سریال دیجیتال مارکتینگ

همواره جمع بندی و مرتب سازی موضوعات مرتبط ، به انسجام کار ها می افزاید ، پس بیایید به چکیده ای از مقالات یک ماه اخیر بپردازیم. در مقدمه به توضیح دیجیتال مارکتینگ میپردازیم ، در این تعریف استفاده بی حد و مرز از تکنولوژی های جدید مورد تاکید قرار می گیرد. هر چقدر این […]

همواره جمع بندی و مرتب سازی موضوعات مرتبط ، به انسجام کار ها می افزاید ، پس بیایید به چکیده ای از مقالات یک ماه اخیر بپردازیم.
در مقدمه به توضیح دیجیتال مارکتینگ میپردازیم ، در این تعریف استفاده بی حد و مرز از تکنولوژی های جدید مورد تاکید قرار می گیرد. هر چقدر این استفاده خلاقانه ، نو و مبتنی بر داده های دریافتی برای رسیدن به هدف باشد ، تبلیغی ورای تصور صورت می گیرد. دیجیتال مارکتینگ برای کسب کار ها مزیت هایی چون ارتباط بهتر با مشتریان ، دریافت بازخورد و ساخت نوعی مزیت رقابتی را به ارمغان می آورد. ( برای آشنایی بیشتر با این نوع تبلیغ به مقاله دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید.)

دیجیتال مارکتینگ

با هویت و صورت دیجیتال مارکتینگ که عناصر دیگر طبق آن عمل می کنند آشنا می شویم. لوگو معرف برند است و همواره فلسفه ، مفهوم و اهداف وجودی نهاد را به مخاطب می نمایاند. طراح لوگو بایستی با تلفیق خطوط ، رنگ ها و مفاهیم صورتی از برند را نشان دهد که علاوه بر جلب توجه مشتری ، به هویت سازی برای برند کمک شایانی می کند. ( برای آشنایی بیشتر با این موضوع به مقاله لوگو و ارتباط آن با هویت بصری در دیجیتال مارکتینگ سر بزنید)
همه ما میدانیم چه مقدار شبکه های اجتماعی نظیر واتساپ ، ایستاگرام ، تلگرام و …. بر زندگی ما تاثیرگزار شده اند ، دیگر هیچ برندی نمی تواند ادعا کند بدون نیاز به تبلیغ در این فضای مجازی سیر صعودی خود را طی می کند.
بازاریابی در این فضا بر اساس اصول تعامل و تجزیه و تحلیل باز خورد ها صورت می گیرد و مانند هر کار دیگری بایستی برنامه ریزی مدون پشت این اصول قرار گیرد تا اهدف خود را گم نکند.

برندینگ در دیجتال مارکتینگ

بازاریابی در این فضا می تواند برای هر برندی اعتبار چه واقعی و چه کاذب کسب کند ، این اعتبار را از بازخورد ها و میزان فروش از این مجرا می توان سنجید ، پس چه بهتر است ، در این فضا باهوش عمل کنیم.
پوستر های تبلیغاتی یکی از این ابزار ها می باشند که به بهترین شکل با اصول جذابیت و هدفمندی این فضا هماهنگ شده اند.
تصاویر همواره یکی از بهترین روش ها برای انتقال مفاهیم بوده اند ، امروزه با خلق تصاویر جذاب و انتشار در شبکه های اجتماعی خود می توانید هر چه بیشتر و سریع تر ، برند و محصول خود را در ذهن مخاطب جای دهید‌. حال حتما به فلسفه وجودی پینترست و اینتستاگرام پی برده اید.
( برای اطلاعات بیشتر درباره اثرات باورنکردنی شبکه های اجتماعی بر دیجیتال مارکتینگ به مقاله های نقش بازاریابی شبکه های اجتماعی در دیجیتال مارکتینگ ، پوسترهای تبلیغاتی و نقش آنها در موفقیت دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی تصویری در شبکه های اجتماعی، رمز موفقیت دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید.)

بیلبورد ها بر اساس چند قائده ساده در سطح معبر ها خود نمایی می کنند از جمله قائده خلاقیت و جذابیت که پاشنه آشیل این تبلیغات ها و مزیت رقابتی بیلبورد را در مقایسه با صد ها بیلبورد دیگر بوجود می آورد ، قائده بعدی مکان یابی درست برای دیده شدن هرچه بهتر بیلبورد است که می تواند اثرات تبلیغ را دو چندان کند.

بیلبورد

همواره باید این نکته را در یاد داشت که بیلبورد به چند ثانیه برای انتقال هدف نیاز دارد و به همین سرعت هم شاید از ذهن برود اینجا خلاقیت هایی مانند سیر داستانی استند های تبلیغاتی ، در دید تر بودن مانند تبلیغات بزرگ و تکرار ، به کمک ما در برابر این عارضه می آید.مک دونالد، اپل، کوکاکولا و … بیلبورهای خلاقانه زیادی را تا کنون ارائه داده اند.

پس پی بردیم خلاقیت در بیلبورد رکن اساسی است. ( برای اطلاعات بیشتر در باره اثرات بیلبورد ها به مقاله بیلبورد و نقش آن در دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید)
کتاب مونس انسان در تنهایی است ، انسان برای علم اندوزی و پر کردن اوقات فراغت خود از آن بهره می گیرد ، چه خوب است که محتوا ، تبلیغ و اطلاعات محصولاتمان به این صورت بدست مشتری برسد تا تاثیرگذاری تبلیغات با کتاب دیجیتال را به عینه ببینیم.

کتاب الکترونیکی

طراحی یک E-Book تبلیغاتی یکی از موثر ترین موضوع هاست ، سئو هم در این اثر بخشی نقش دارد چون تا کلیک برای دانلود محتوای ما انجام نگیرد ، محتوا و طراحی اثری بر مخاطب نمی گذارند. E-Book تبلیغاتی می تواند به عنوان سفیری برای ارائه دمو محصول نهایی ، بازاریاب تمام وقت و محتوای تاثیر گذار به دنبال جذب مشتری برای برند شما بگردد. (برای اطلاعات بیشتر در مورد E-Book های تبلیغاتی می توانید به مقاله کتاب الکترونیک و دیجیتال مارکتینگ مراجعه کنید)

از مطالب بالا چه چیزی را فهمیدین؟ آیا هنوز اعتقاد ندارید که برای پیشرفت برند خود دست به دامن دیجیتال مارکتینگ شوید؟ متخصصین تیم طراح گرافیک به شما در پیشرفت برندتان یاری می رسانند ، پس تنها کافیست بخواهید و شروع کنید.

شما این فرصت را دارید، با تکمیل فرم زیر، از مشاوره رایگان کارشناسان مجموعه طراح گرافیک استفاده نمائید.

مشاوران
طراح گرافیک

پاسخگوی شما هستند

tarahegraphicنظرات

    پاسخی بگذارید